AKADEMIA DUSZY

1
Od duchowości zaczyna się nasza podróż. Człowiek pozbawiony duchowości nie jest w stanie w sposób świadomy i odpowiedzialny kierować pozostałymi sferami swego życia. Akademia duszy proponuje kursy i szkolenia, które pomogą Ci odnaleźć samego siebie i zdobyć wiedzę jak pomagać innym. Duchowość to bowiem zdolność człowieka do zrozumienia samego siebie, czyli do znalezienia odpowiedzi na pytanie: kim jestem, skąd się wziąłem, dokąd zmierzam, w oparciu o jakie więzi i wartości mogę osiągnąć cel mojego życia. Tylko odnajdując siebie możemy świadomie kierować własnym życiem.
Zapraszamy do zapoznania się z Akademiami służącymi rozwojowi  duchowości.

UŚMIECHNIJ SIĘ DO SWOJEGO ODBICIA

akademia duszy
 Rezerwacja zakończona
 
0
Termin: 17 październik 2019 16:00

Życie jest tak wielobarwne i niesie ze sobą tak wiele codziennych motywacji.  Wystarczy, że zaczniesz inaczej przeżywać swoją teraźniejszość. Cieszyć się otoczeniem i małymi sukcesami, których jest tak wiele i które tak rzadko dostrzegamy. Jeśli czujesz utratę energii, lub po prostu poszukujesz motywacji czy inspiracji życiowej spotkajmy się wspólnie i poszukajmy odpowiedzi, która jest w Tobie.

Zadaj sobie tylko te cztery pytania i potem zdecyduj.

Kiedy ostatnio uśmiechnęło się do Ciebie Twoje odbicie?
Kiedy ostatnio cieszył Cię smak zupy?
Kiedy ostatnio poczułeś zapach drzew?
I kiedy ostatnio zachwyciłeś się bezchmurnym niebem?

Weź udział w naszych warsztatach,  poznasz narzędzia uwalniania stresu i automotywacji dzięki czemu radosniej spojrzysz w przyszłość.

PROGRAM:

NARZĘDZIA I WZORCE

WYWIAD MOTYWUJĄCY

  • Istnieją narzędzia dzięki którym zadając odpowiednie pytania poznamy odpowiedzi dotyczące własnego Ja. A znając odpowiedzi zmotywujemy się do pracy ze sobą

TECHNIKA ROZWIĄZYWANIA WEWNĘTRZNYCH KONFLIKTÓW

  • Kiedy walczysz ze sobą, czy coś zrobić, czy też z tego zrezygnować, albo gdy zwlekasz i zdaje Ci się, że kłócisz się sam ze sobą, wykorzystaj właśnie tę technikę.

INSTALOWANIE PRZYJEMNOŚCI

  • Gdy zbyt dużą wagę przykładamy do błahych spraw ? wtedy nasze szczęście umiera powoli i niepostrzeżenie. Wzorzec ten pomaga w odbudowaniu poczucia szczęścia i pewniejszego trzymania się wartości ważniejszych dla nas samych.

KINESTETYCZNY SWISH PATTERN

  • Wzorzec  NLP stanowiący strategię dla umysłu i ciała, która pomaga pokonywać negatywizm w obliczu dotychczas zniechęcających wyzwań.

LINIA CZASU

  • Wzmacnianie pozytywnych przekonań i wzbogacanie własnych zasobów na niemal każdą okoliczność. Wyobraź sobie, że Twoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość reprezentuje linia, która przebiega przed Tobą, od lewej do prawej.

MERIDIANY

  • Połączenie starożytnej sztuki akupunktury i współczesnej psychologii. Pracując z punktami na ciele obniżysz blokady psychiczne i przezwyciężysz stres

TRENER :  

fotoPiotr Bogus

Wierzy w ludzi, ich potencjał i możliwość tworzenia rzeczy wielkich. 
Coach, trener biznesu, mówca motywacyjny, Prezes Zarządu Fundacji Amicorum. Jako licencjonowany Przodownik Górski organizuje wyprawy tzw GEO-MOTY łącząc rozwój osobisty z przebywaniem na łonie natury. Mając kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze służbami mundurowymi prowadzi szkolenia radzenia sobie ze stresem oraz coaching indywidualny dla grup wysokiego ryzyka zawodowego. 

Urzeczywistniając swoje marzenia, uświadamiamy sobie, że mamy możliwość wpływania na własne życie...

 

 

MIEJSCE I CZAS:
CZAS TRWANIA - 3 godziny
MIEJSCE: Wrocław

KOSZT UCZESTNICTWA  - 30 zł/ ilośc miejsc ograniczona / decyduje kolejnośc zapisów

Jeżeli masz jakieś pytania zadzwon lub wypełnij formularz zgłoszeniowy, który do niczego nie zobowiązuje

Kliknij w FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KONTAKT: tel 602 214 677
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Telefon
602 214 677
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 17 październik 2019 16:00
  • 5 maj 2016 17:00
  • 14 kwiecień 2016 17:00