O nas

zrodlo3aTworząc Akademię postanowiliśmy oddać w Wasze ręcę swoje doświadczenia i podzielić się pasją życia, która jest w zgodzie z naturą. Korzystając z mądrości i doświadczeń z zachodnich i dalekowschodnich regionów świata oraz medycyny niekonwencjonalnej, postaramy się przybliżyć Wam wiedzę o wspaniałej idei życia w symbiozie z naturą i korzystania z nieograniczonych możliwości własnego umysłu. Postaramy się aby nasze kursy i szkolenia odpowiadały na wszelkie Wasze potrzeby rozwoju. Dlatego mają one formę osobnych Akademii szkoleniowych - dla duszy, zdrowia i ciała.
Realizowanie naszych pasji związanych ze zdrowym trybem życia jest możliwe dzięki współpracy wielu osób o różnych osobowościach, umiejętnościach i zainteresowaniach. Stawiamy na jak największą indywidualność naszego zespołu, który jednak realizuje wspólną dewizę pracy i życia z pasją. To właśnie dlatego udaje się nam uwzględniać wyjątkowość uczestników naszych szkoleń.

Kursy ogłaszane pod marką Soul & Wellness są organizowane przez Akademię Amicorum, należacą do Fundacji Amicorum, która posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Działalność Akademii jest prowadzona w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego. Środki uzyskane z tej działalności przekazywane sa na  organizacje darmowych szkoleń i działalnośc statutową fundacji. Z uwagi na to, że jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego - wszystkie dokumenty przy kursach kompetencyjnych są wystawiane na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.  Jeśli nie mamy w niej tego, co Cię interesuje, zamów lub zaproponuj szkolenie.