AKADEMIA ZDROWIA

 6Zdrowie to harmonia, a choroba to bałagan. Natura obdarowuje nas swoim bogactwem, musimy tylko nauczyć się z niego korzystać. W tej Akademii odnajdziecie warsztaty z zakresu medycyny naturalnej i zdrowego odżywiania.  Korzystamy z mądrości wschodu, tradycji  i niekonwencjonalnej medycyny leczniczej. Zdrowe odżywianie to podstawa w profilaktyce zdrowotnej. Więc idąc przez życie z dewizą Gilliana McKeitha  "Jesteś tym co jesz".  Zdrowie to stan równowagi - spokojny umysł, promienna siła życiowa i niezachwiana odporność organizmu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Akademiami służącymi zdrowiu.

Rezerwacja

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką * muszą być wypełnione.
20 kwiecień 2018 ➜ 20 kwiecień 2018
Warunki korzystania z usługi

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Fundacji Amicorum oraz ich przetwarzanie zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U. 133 poz. 88) wyłącznie na potrzeby bieżącego szkolenia lub kursu.

W zależności od terminu zgłoszenia wysłanie formularza zgłoszenia nie gwarantuje możliwości uczestnictwa w szkoleniu. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów uczestnictwa w szkoleniu.Anuluj