AKADEMIA ZDROWIA

 6Zdrowie to harmonia, a choroba to bałagan. Natura obdarowuje nas swoim bogactwem, musimy tylko nauczyć się z niego korzystać. W tej Akademii odnajdziecie warsztaty z zakresu medycyny naturalnej i zdrowego odżywiania.  Korzystamy z mądrości wschodu, tradycji  i niekonwencjonalnej medycyny leczniczej. Zdrowe odżywianie to podstawa w profilaktyce zdrowotnej. Więc idąc przez życie z dewizą Gilliana McKeitha  "Jesteś tym co jesz".  Zdrowie to stan równowagi - spokojny umysł, promienna siła życiowa i niezachwiana odporność organizmu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Akademiami służącymi zdrowiu.

Towaroznawstwo Zielarskie - Kurs Internetowy - Dofinansowany

akademia zdrowia
Termin: 23 luty 2018 00:00

Kurs medyczno-zielarski Towaroznawstwa Zielarskiego –  państwowe uprawnienia medyczno-zielarskie. 
Kurs jest równoważny  kursowi II stopnia z zakresu towaroznawstwa zielarskiego.

Kurs towaroznawstwa zielarskiego to doskonały sposób na pogłębienie swojej wiedzy, ale również na zdobycie uprawnień upoważniających do podjęcia pracy w sklepach zielarskich oraz do prowadzenia sklepów medyczno zielarskich. Kurs zielarstwa przeprowadzany jest metodą e-learningową (przez internet), co gwarantuje każdemu z jego uczestników absolutną wygodę! 

NAZWA KURSU I PODSTAWA PRAWNA

Nazwa: Kurs Medyczno-zielarski z zakresu towaroznawstwa zielarskiego

Przeprowadzany przez nas kurs zielarski zgodny jest ze wszystkimi normami prawnymi, a także rozporządzeniami związanymi z  organizowaniem  tego typu kursów. 


Kurs w oparciu o § 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10 stycznia 2003 r. w sprawie kwalifikacji osób wydających produkty lecznicze w placówkach obrotu poza-aptecznego, a także wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal i wyposażenie tych placówek oraz punktów aptecznych (Dz.U. z 2003 r., Nr 23 poz. 196). Zatwierdzony przez Ministra Zdrowia w dniu 7 września 2005 sygnatura pisma: MZ-NS-ZM-83-1455-5/MG/05 oraz z kolejnymi aktualizacjami: Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 (Dz. U. z 2009, Nr 21, poz. 118).

 

Kurs zielarski z zakresu towaroznawstwa zielarskiego – podstawowe informacje 

Organizowany przez nas kurs zielarski przeprowadzany jest online. Oznacza to, że wszystkie zajęcia,  odbywają się w formie e-learningu. Dzięki temu możesz uzyskać odpowiednie zaświadczenie MEN, bez konieczności wychodzenia z domu! Jeżeli chcesz, aby Twoim miejscem pracy stał się sklep zielarski lub apteka medyczno zielarska, kurs zielarza będzie na pewno przydatny!

Decydując się na nasz kurs zielarstwa oddamy w Twoje ręce aplikację na telefon Classroom. Zagwarantuje Ci ona dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, bez względu na to, gdzie aktualnie jesteś – będziesz mógł sprawdzić interesujące zagadnienie z każdego miejsca! Aby ukończyć kurs, należy przejść wszystkie modły, które sprawdzane i zatwierdzane są przez kierownika kursu, a następnie wypełnić test końcowy sprawdzający wiedzę. Test – towaroznawstwo zielarskie – przedstawiony jest w formie pytań zamkniętych.

Po zdanym teście końcowym na wskazany adres wysyłany jest oryginał zaświadczenia MEN, oryginalny Certyfikat RP, a także suplement, na którym znajdują się wszystkie przedmioty (moduły), zaliczone przez kursanta w czasie trwania kursu. 

 

Kurs towaroznawstwo zielarskie – dla kogo jest przeznaczony?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, dla których zielarstwo i leczenie ziołami jest pasją i wiążą z tym tematem swoją przyszłość zawodową. Jednym WYMOGIEM FORMALNYM WYNIKAJĄCYM Z ROZPORZĄDZENIA jest posiadanie przez kursanta wykształcenia średniego (bez konieczności posiadania matury). 

PROGRAM KURSU:

W ramach kursu otrzymacie materiały zawierające odpowiednik 90 godzin wykładowych  z zagadnień, określonych przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia Dz.U.2009 nr 21 poz.118

a) farmakologia,

b) farmakognozja,

c) anatomia i fizjologia człowieka,

d) dietetyka i fizjologia  żywienia,

e) towaroznawstwo zielarskie,

f) rodzaje, sposobu znakowania opakowań, znaczenia instrukcji używania lub     ulotki informacyjnej,

g) zasady prawidłowego przechowywania i obrotu produktami leczniczymi oraz postępowania
   w przypadku reklamacji i wstrzymania lub wycofania z obrotu,

h) udzielanie pierwszej pomocy

Kurs towaroznawstwa zielarskiego
KIEROWNIK KURSU: Łukasz Fijałkowski

mgr farmacji - wykładowca m.in.:
Dolnośląski Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych we Wrocławiu

- wykładowca farmakologii na kursie dla pielęgniarek
Szkoły Policealne TEB Edukacja
- wykładowca zagadnień farmaceutycznych
 

 

 

UPRAWNIENIA ZDOBYTE PO UKOŃCZENIU KURSU

Ukończenie kursu poświadczone zdanym egzaminem jest równoznaczne z otrzymaniem kwalifikacji zawodowych pozwalających na działalność związaną ze sprzedażą ziół. Jeżeli interesuje Cię leczenie ziołami i chcesz otworzyć sklep zielarski to z naszym uprawnieniem możesz to zrobić! Jeżeli marzyłeś o tym, aby zatrudniła Cię apteka medyczno zielarska z  całą pewnością teraz będzie to znacznie łatwiejsze. Zaświadczenie MEN oraz Certyfikat RP otwierają przed Tobą nowe możliwości. 

 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!
  • Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z rozpoczęciem kursu.

  • Krok drugi:  pozwól nam na kontakt z Tobą– zadzwonimy i przedstawimy wszystkie niezbędne informacje. 

  • Krok trzeci: kursant dostaje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.

  • Krok czwarty: szkolenie i egzamin, a następnie przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu. 

Wystawiamy:

Zaświadczenie MEN i Certyfikat o ukończenia kursu są bezterminowe i akceptowane na terenie całego kraju.
Oryginały dokumentów zostaną wysłane do Ciebie listem poleconym pocztą polską

 

CENA I PROMOCJE
CENA : 1800 zł
Możemy obniżyć cenę kursu (patrz PROMOCJA)
 
PROMOCJA: 
Dofinansowanie kursu jest realizowane przez Fundację Amicorum, która jest właścicielem szkoły organizującej kurs
Skorzystaj z FORMULARZA i zapytaj o kwotę dofinansowania w danym miesiącu. Żeby obniżyć cenę uczestnikom fundacja dofinansowuje kurs określoną kwotą. Może to być nawet dofinansowanie rzędu kilkuset złotych. Obniż cenę kursu  i zapytaj o dofinansowanie w tym terminie- wystarczy kliknąć w  FORMULARZ

 
DODATKI: dla uczestników kursu
  •  MÓJ SKLEP - MOJA PASJA - Darmowa promocja Twojego sklepu w google   mojsklep  • 80% zniżki na udział w sympozjum zielarsko-medycznym organizowanym przez naszą Akademię
 

SPRAWY ORGANIZACYJNE KONTAKT

Jeżeli masz pytania związane z organizacją kursu, skontaktuj się z nami, wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje

  • dzwoń na telefon: 602 214 677
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (odpowiemy w ciągu 24 godzin)

lub skorzystaj z FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie. Napisz do nas i zapytaj o możliwość dofinansowania kursu przez fundację. 

WZORY ZAŚWIADCZEŃ:

Zielarstwo szkolenia

Leczenie ziołamiApteka - sklep medyczno zielarska

 

 

Telefon
602 214 677
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 23 luty 2018 00:00